kdo jsme

Jsme soukromé, zařízení domov se zvláštním režimem (DZR) v příhraniční oblasti. Naše pobytová sociální služba Littengrün má výhodnou polohu hned za německou hranicí a je snadno dostupná.

Pokud hledáte dobře vedenou a cenově dostupnou sociální službu ve formě  domov se zvláštním režime, který zajišťuje 24 hodinovou péči, pak jste na správném místě.

V našem zařízení najdete profesionální péči, bezpečné ubytování a přátelský, vstřícný personál. V útulném a přátelském prostředí se staráme a pečujeme  o seniory, kteří potřebují pomoc,.

Naši pečovatelé poskytují péči a podporu bez časového tlaku. Dbáme na to, aby se u nás naši klienti a vaši příbuzní cítili příjemně a jako doma.

 


NAŠE POSLÁNÍ

 

Naším posláním je umožnit lidem, kterým stáří nebo nemoc ubrala sil a nemohou žít dále ve svých domovech. Pomáháme těmto lidem najít nový a klidný domov, životní styl a důstojný život.

 

Důraz klademe na jednotlivce. Zvláště důležité je pro nás zajistit klientům potřebnou podporu a pomoc, tak aby byly zachovány podmínky, které potřebují k důstojnému životu.                

Klientům pomáháme za pomoci péče a podpory zachovávat dosavadní schopnosti a dovednosti.

Toto přesvědčení by mělo charakterizovat život a práci v našem domově, kde si vážíme jeden druhého  a  chováme se k sobě jako k partnerům.

V našem domově se zvláštním režimem chceme být pro klienty domovem, kde se jim dostává potřebné asistence, kde se mohou cítit pohodlně a bezpečně.

Naším cílem je podporovat nezávislost každého jednotlivce, a pokud je pomoc nutná, nabízíme ji profesionálně a realizujeme ji v nejlepším zájmu lidí klientů  svěřených do naší péče.