kdo jsme

Jsme soukromé, rodinné zařízení pro seniory a pečovatelskou službu se zvláštním režimem (DZR) v příhraniční oblasti. Náš domov důchodců Littengrün má výhodnou polohu hned za německou hranicí a je snadno dostupný. Pokud hledáte dobře vedený a cenově dostupný domov důchodců nebo pečovatelský dům, pak jste na správném místě. V našem domově důchodců najdete profesionální péči, bezpečné ubytování a přátelský, vstřícný personál. V útulném a přátelském prostředí se staráme o aktivní seniory, kteří potřebují pomoc, a pečujeme o ně. Naši pečovatelé poskytují péči a podporu bez časového tlaku. Dbáme na to, abyste se vy nebo vaši příbuzní u nás cítili příjemně a jako doma.


NAŠE PRŮVODCE

        Naším posláním je umožnit starším lidem vést plnohodnotný a samostatný život v rodinné komunitěv domově pro seniory. domově se          zvláštním režimem.

 

        Důraz klademe na jednotlivce. Zvláště důležité je pro nás zajistit seniorům klientům podmínky, které potřebují k důstojnému životu.                  Klientům pomáháme za pomoci péče a podpory zachovávat dosavadní schopnosti a dovednosti. 

 

Důraz klademe na jednotlivce. Zvláště důležité je pro nás zajistit seniorům podmínky, které potřebují k samostatnému a důstojnému životu, a podporovat je v tom a pomáhat jim.

 

        Toto přesvědčení by mělo charakterizovat život a práci v našem domově důchodců. domově V důsledku toho si vážíme jeden druhého            a  chováme se k sobě jako k partnerům.

 

        V našem domově důchodců a domově pro seniory domově se zvláštním režimem chceme být pro klienty domovem s potřebnou                      asistencí, kde se mohou cítit pohodlně a bezpečně. Naším cílem je podporovat nezávislost každého jednotlivce, a pokud je pomoc                  nutná, nabízíme ji profesionálně a realizujeme ji v nejlepším zájmu lidí klientů  svěřených do naší péče.