Návštěvní řád


S ohledem na riziko infekce COVID-19 (CORONA) dodržujte během návštěvy následující hygienická pravidla a řiďte se pokyny našeho personálu.

Při vstupu do zařízení může náš personál provádět screening (měření tělesné teploty). Před vstupem do budovy prosím nadále používejte ochranné roušky, masky jsou povinné! K dezinfekci rukou používejte dávkovače na chodbách a v pokojích. Chovejte se ohleduplně k ostatním obyvatelům a personálu. Snažte se udržovat bezpečnou vzdálenost (2 m) mezi sebou a přítomnými osobami.

 

Pokud je to možné, měly by být při vaší návštěvě na pokoji pouze 2 osoby.

Pokud vaši příbuzní nahlásí kašel, dušnost nebo ztrátu chuti či čichu, informujte o tom neprodleně ošetřující personál.

Pokud je to možné, oznamte nám svou návštěvu předem a zkoordinujte ji s námi tak, aby v budově nebylo příliš mnoho návštěvníků najednou.

Děkujeme vám za spolupráci a pochopení pro ochranu a blaho vašich příbuzných, spoluobčanů a našeho personálu.

 

  • Žádáme zájemce, aby se zdrželi neohlášených návštěv. Rádi vás provedeme naším zařízením a zodpovíme vaše dotazy. Můžete nám také zavolat a domluvit si schůzku za účelem získání informací a prohlídky.
  • Prosíme příbuzné, aby své návštěvy plánovali mimo hlavní dobu stravování (snídaně mezi 8. a 9. hodinou, oběd mezi 12. a 13. hodinou, večeře mezi 17. a 18. hodinou), aby byl umožněn hladký průběh denního režimu. V mezidobí ve všední dny a o víkendech se těšíme na vaši návštěvu! Abychom nenarušili noční klid, prosíme vás, abyste svou návštěvu ukončili do 19.00 hodin.
  • Vaše blízké můžete kdykoli kontaktovat telefonicky, ale prosíme příbuzné a přátele, aby volali před 20.00 hodinou, aby nerušili noční klid.
  • Pokud si rodinní příslušníci přejí strávit delší dobu v blízkosti svých blízkých, rádi jim pomůžeme s výběrem a rezervací ubytování v okolí.